Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Pracownicy

Magdalena Sołtys
p.o. kierowniczka MKHiTS
magdalena.soltys@cybis.asp.waw.pl

 

pracownicy:

dr Anastazja Buttitta
anastazja.buttitta@cybis.asp.waw.pl

dr Kamil Kopania – Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie
kamil.kopania@cybis.asp.waw.pl

dr Krystyna Łuczak-Surówka
krystyna.luczak-surowka@cybis.asp.waw.pl

dr Anna Oleńska – Instytut Sztuki Polskiej Akademii Nauk
anna.olenska@cybis.asp.waw.pl

dr Anna Rudzka
anna.rudzka@cybis.asp.waw.pl

dr Piotr Teodorczuk
piotr.teodorczuk@cybis.asp.waw.pl

dr Katarzyna Urbańska – Galeria Salon Akademii
katarzyna.urbanska@cybis.asp.waw.pl

dr Anna Wiszniewska – Instytut Sztuki Polskiej Akademii Nauk
anna.wiszniewska@cybis.asp.waw.pl

dr hab. Aleksander Zbrzezny
aleksander.zbrzezny@cybis.asp.waw.pl

dr Marcin Zgliński – Instytut Sztuki Polskiej Akademii Nauk
marcin.zglinski@cybis.asp.waw.pl

 

współpracownicy:

dr Ewa Bobrowska – Wydział Sztuki Mediów ASP w Warszawie
ewa.bobrowska@cybis.asp.waw.pl

dr hab. Katarzyna Chrudzimska-Uhera – Instytut Historii Sztuki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
katarzyna.chrudzimska-uhera@cybis.asp.waw.pl

dr Włodzimierz Daszewski – Biblioteka Główna ASP w Warszawie
wlodzimierz.daszewski@cybis.asp.waw.pl

 

Agnieszka Zaczek
prowadząca biuro MKHiTS
mkhits@asp.waw.pl