Zajęcia do wyboru – lista zajęć | Zasady zapisów

Plik do pobrania:

WYKŁADY, KONWERSATORIA I PROSEMINARIA OFEROWANE PRZEZ MKHITS semestr letni roku akademickiego 2017-2018

ZASADY ZAPISÓW NA ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ MKHITS:

1. Zapisy na zajęcia odbywają się na pierwszych i drugich zajęciach semestru.

2. Deklaracja udziału w zajęciach obowiązuje przez rok w przypadku zajęć o programie rocznym lub semestr w przypadku zajęć o programie półrocznym.

3. Student zapisuje się na zajęcia wpisując się na listę będącą deklaracją udziału w danych zajęciach w danym semestrze lub roku.

4. Deklaracje udziału w zajęciach są podstawą do wystawienia ocen na koniec każdego semestru.

5. Ewentualna rezygnacja lub zamiana zajęć, późniejsza niż drugie zajęcia semestru rozpoczynającego dany kurs, musi być zgłoszona pisemnie i potwierdzona akceptacją dziekana macierzystego Wydziału studenta.

Plik do pobrania:

Zapisy na zajęcia - zasady